22 428 44 94
538 159 099
biuro@jfk-partner.pl
Strona główna » DOZOWNIKI DO MYDŁA » Dozowniki do mydła elektryczne
Kategorie
Dostawa


DPD
Śledzenie przesyłki
 

 
alt
alt
Laur Zaufania

Dozowniki do mydła elektryczne

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Dozowniki do mydła elektryczne
Dozowniki do mydła elektryczne to urządzenia, które doskonale nadają się do łazienek w stylu hi-tech, a także industrialnym. To przejście na wyższy poziom w dbaniu o higienę zarówno w sanitariatach publicznych, jak i w domu, ale również czystość strefy umywalkowej. Automatyczne dozowanie środków higienicznych możliwe jest tu dzięki użyciu baterii alkalicznych, a także obecności czujnika działającego na podczerwień. Doskonałej jakości, wyspecjalizowane urządzenia znajdą Państwo w naszej ofercie.
 

Dozowniki do mydła elektryczne – łatwość dostępu do środków higienicznych


Wystarczy podłożyć dłonie na określoną odległość, najczęściej około 5 cm od wylotu, aby uwolnić znajdujący się wewnątrz dozownika elektrycznego środek higieniczny. W sytuacji, gdy konieczne jest zachowanie najwyższych standardów higienicznych, np. w łazienkach przy zakładach produkujących żywność, czy placówkach medycznych i kosmetycznych, zastosowanie mechanizmu bezdotykowego jest bardzo ważne. Dzięki temu zarówno mycie, jak i dezynfekcja rąk mogą być naprawdę skuteczne. Dodatkowo ubytek płynów widoczny jest przez przezroczyste okienko, w związku z tym można na bieżąco dbać o ich uzupełnianie i nie zaskoczy nas nagły brak mydła. Tam gdzie konieczne jest stosowanie suszarek do rąk z filtrem HEPA, a także drzwi wahadłowych w sanitariatach, doskonale sprawdzą się modele bezdotykowych dozowników od Freshtec.
 

Obudowę i wielkość, którą można dopasować do każdego sanitariatu


Dozowniki do mydła elektryczne od Freshtec dostępne są w dwóch pojemnościach. Dzięki temu wielkość dozownika można dopasować do pozostałych urządzeń w strefie umywalkowej. Mniejsze modele doskonale skomponują się z suszarkami do rąk kieszeniowymi, z kolei te większe z urządzeniami z tradycyjnym nawiewem, wyposażonymi w dyfuzory. Stonowana kolorystyka  dozowników elektrycznych sprawia, że sprawdzą się one zarówno w łazience urządzonej w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Białe modele uświetnią łazienkę w stylu skandynawskim i prowansalskim, z kolei stalowe świetnie pasować będą do aranżacji w stylu industrialnym, glamour i hi-tech. Zaokrąglone brzegi urządzeń czynią je bezpiecznymi również dla dzieci. Warto stosować je w połączeniu z armaturą bezdotykową, co zwiększa sterylność strefy umywalkowej.
Copyright 2023 Sklep internetowy FreshTec.eu | Suszarki do rak, dozowniki mydla, suszarki do wlosow, pojemniki na reczniki | Wykonanie:ATLANTIS-ART
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies w informacjach u dołu strony.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu