22 428 44 94
538 159 099
biuro@jfk-partner.pl
Strona główna » DOZOWNIKI DO MYDŁA » Dozowniki do mydła w pianie
Kategorie
Dostawa


DPD
Śledzenie przesyłki
 

 
alt
alt
Laur Zaufania

Dozowniki do mydła w pianie

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Dozowniki do mydła w pianie
Dozowniki do mydła w pianie zapewniają większą wydajność środków higienicznych. W sanitariatach publicznych o dużej przepustowości konieczne jest częste uzupełnianie mydła. Dlatego mydło w pianie, które jest cztery razy bardziej wydajne od mydła w płynie sprawdza się lepiej. W związku z tym warto inwestować w dozowniki do mydła w pianie Freshtec, które występują w kilku wersjach pojemności, od 0,5 litra do 1 litra. Dzięki temu można dopasować model urządzenia do potrzeb, a także wielkości sanitariatu, wszak musi znaleźć się także miejsce na  pojemniki na ręczniki papierowe czy też suszarki.
 

Dozowniki do mydła w pianie – funkcje ułatwiające użytkowanie


Dozowniki do mydła w pianie dostępne są w wersji tradycyjnej, czyli uruchamiane są przyciskiem na obudowie, a także bezdotykowej – działające po zbliżeniu rąk do czujnika na podczerwień. Wszystkie dozowniki wyposażone są w okienko pozwalające na kontrolę ilość mydła w pianie. Uzupełnianie środka higienicznego jest bardzo wygodne, wystarczy otworzyć obudowę zamykaną na kluczyć i wlać mydło do zbiornika znajdującego się wewnątrz. System otwierania i zamykania na klucz zapobiega wyciekaniu środka higienicznego, a także aktom wandalizmu.
 

Dozowniki do mydła w pianie – estetyka dzięki designowi i funkcji blokowania przypadkowego kapania mydła


Warto wiedzieć, że  dozowniki do mydła w pianie wyposażone są w zaworek niekapek, zatem po skorzystaniu z dozownika mydło nie ścieka na umywalkę, co pozwala uniknąć zarówno nieestetycznych plam na dozowniku, jak i mydlin na umywalce, które gromadząc się w odpływie mogą powodować powstawanie osadu, z którego tylko krok do kamienia. Zatem dozowniki do mydła w pianie znacznie ułatwiają utrzymanie strefy umywalkowej w czystości. Na uwagę w kwestii estetyki zasługuje również zaokrąglony kształt dozowników, co zwiększa bezpieczeństwo korzystania. Dzięki temu nie ma możliwości uderzeniu się o ostry kant. Dozowniki do mydła w pianie to rozwiązanie nie tylko do sanitariatów publicznych, ale również do domowej łazienki. Możliwość wyboru między białymi, szarymi i stalowymi dozownikami sprawia, że dopasuje się je do każdej aranżacji.
Copyright 2023 Sklep internetowy FreshTec.eu | Suszarki do rak, dozowniki mydla, suszarki do wlosow, pojemniki na reczniki | Wykonanie:ATLANTIS-ART
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies w informacjach u dołu strony.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu