22 428 44 94
538 159 099
info@freshtec.eu
Strona główna » O firmie
Kategorie
Dostawa


DPD
Śledzenie przesyłki
 

 
alt
alt
Laur Zaufania

O firmie


FreshTec to profesjonalne i nowoczesne produkty sanitarne kompleksowego wyposażenia toalet.
Posiadamy doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań dla wielu sektorów gospodarki z tego zakresu .
W naszej ofercie znajdą Państwo głównie suszarki do rąk, dozowniki mydła i płynów dezynfekcyjnych, pojemniki na ręczniki papierowe i papier toaletowy, kosze na śmieci, wózki do sprzątania itp.

Produkty Freshtec wytwarzane są z dbałością o wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowników. Spełniają wszystkie normy BHP dzięki czemu klienci mają pewność co do jakości naszych produktów.  

Oferta FreshTec skierowana jest zarówno do architektów, projektantów, instalatorów jak i takich miejsc jak hotele, restauracje, szpitale, szkoły, ośrodki sportu, gabinety odnowy i biura. Zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe, szybką realizację dostaw, wsparcie techniczne i specjalną ofertę skierowaną do sieci partnerów handlowych z uwzględnieniem atrakcyjnych warunków handlowych.

Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.

Niebagatelną zaletą jest sprawdzona w polskich warunkach bezkonkurencyjna niezawodność urządzeń marki FreshTec, na które udzielamy gwarancji. Ponadto zapewniamy możliwość zwrotu lub wymiany towaru w ciągu 10 dni od daty jego zakupu. Produkty FreshTec spełniają wymagania jakościowe, a także gwarantują prosty i bezpieczny montaż.

Zapewniamy Państwu także serwis pogwarancyjny urządzeń FreshTec.
FreshTec łączy w sobie doświadczenie z nowoczesnym modelem zarządzania co zapewnia najwyższą jakość i różnorodność produktów w oferowanym asortymencie. Gwarantujemy wysoką kompetencję w tej dziedzinie dzięki wdrożonym najnowszym systemom sprzedaży i obsługi klienta. Zamówienia niezwłocznie kierowane są do działu realizacji, o czym informujemy Państwa drogą mailową lub telefonicznie. Większość towaru posiadamy w naszym centrum dystrybucji, co pozwala na natychmiastową dostawę Państwa zamówień za pośrednictwem kilku firm kurierskich.

Nasze priorytety to :
•    zgodność dostarczanego towaru z opisem
•    profesjonalny kontakt z klientem
•    stała opieka przedstawicieli handlowych
•    bezpieczeństwo transakcji
•    elastyczność przy realizacji zamówień
•    szybki czas reakcji na zamówienie
•    niski koszt dostawy
•    wysoka jakość usług

Celem naszym jest  możliwość zaoferowania produktów po jak najniższych cenach utrzymując najwyższą jakość, tak aby klient czuł pełną satysfakcję z dokonanych zakupów .


 

JFK PARTNER GROUP

Ul. ODLEWNICZA 7

03-231 WARSZAWA
SKLEP STACJONARNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 08:00 - 16:00
 

e-mail: info@freshtec.eu

tel. 22 428 44 94

tel. kom. 538 159 099

 

NIP:118-072-42-07

REGON:015318911

Rachunek bankowy :mBank 10 1140 2004 0000 3302 3117 3540Mapa dojazdu:


Przejdź do strony głównej
Copyright 2023 Sklep internetowy FreshTec.eu | Suszarki do rak, dozowniki mydla, suszarki do wlosow, pojemniki na reczniki | Wykonanie:ATLANTIS-ART
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies w informacjach u dołu strony.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu