22 428 44 94
538 159 099
info@freshtec.eu
Strona główna » POJEMNIKI NA PAPIER TOALETOWY » Pojemniki na papier toaletowy JUMBO
Kategorie
Dostawa


DPD
Śledzenie przesyłki
 

 
alt
alt
Laur Zaufania

Pojemniki na papier toaletowy JUMBO

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Pojemniki na papier toaletowy JUMBO
Pojemniki na papier toaletowy Jumbo są odpowiedzią dla tych, którzy mają dość papieru zsuwającego się z uchwytu, czy przypadkowo zamoczonego, który nie nadaje się już do użytku. Zastosowanie pojemników w kabinach toaletowych jest koniecznością dla zachowania odpowiedniego poziomu higieny. Dzięki temu bakterie, które wędrują do góry i wokoło w czasie spłukiwania nie osiadają na środkach higienicznych, ewentualnie na ich obudowie. Modele dopasowane do wszystkich średnic rolek papierów toaletowych Jumbo znajdą Państwo w naszej ofercie.
 

Pojemniki na papier toaletowy Jumbo – zapobiegają marnotrawstwu i zwiększają estetykę


Często zdarza się, że papier umieszczony na uchwycie bądź uchwycie z klapką niekontrolowanie się rozwija. Umieszczenie go w zamkniętym pojemniku skutecznie temu zapobiega i pobiera się go tylko tyle ile potrzeba, nie zanieczyszczając w żaden sposób pozostałej rolki. Pojemniki na papier toaletowy dostosowane są do określonej średnicy papieru toaletowego i zwiększają estetykę strefy toaletowej. Można je dopasować kolorystycznie do akcesoriów takich jak odświeżacze powietrza czy zabudowane szczotki WC. Klasyczna kolorystyka umożliwia skomponowanie spójnej aranżacji, a ergonomiczny kształt i mnogość rozmiarów pozwala dopasować pojemniki na papier do każdej, nawet najmniejszej kabiny toaletowej.
 

Pojemniki na papier toaletowy Jumbo – ułatwiają pracę ekipom sprzątającym


Osoby sprzątające toalety publiczne muszą dbać o uzupełnianie środków higienicznych, również w toaletach. Rozwiązaniem, które ułatwia kontrolę zużycia papieru jest wyposażenie pojemników na papier toaletowy Jumbo w niewielkie okienko z przodu. Dodatkowo wymiana zużytej rolki na nową odbywa się bezproblemowo, dzięki wyposażeniu pojemników w zamki na kluczyk. To sprawia, że osoby postronne nie mają dostępu do pojemnika, co zapobiega aktom wandalizmu. Owalny kształt pojemników zwiększa również bezpieczeństwo, gdyż brak ostrych krawędzi sprawia, że nie ma możliwości skaleczenia się. Pojemniki wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, czyli ABS lub stali nierdzewnej. Są także odporne na działanie środków chemicznych, w związku z czym ich czyszczenie jest bardzo proste.
Copyright 2023 Sklep internetowy FreshTec.eu | Suszarki do rak, dozowniki mydla, suszarki do wlosow, pojemniki na reczniki | Wykonanie:ATLANTIS-ART
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies w informacjach u dołu strony.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu