22 428 44 94
538 159 099
info@freshtec.eu
Strona główna » POPIELNICE » Popielnice zewnętrzne
Kategorie
Dostawa


DPD
Śledzenie przesyłki
 

 
alt
alt
Laur Zaufania

Popielnice zewnętrzne

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Popielnice zewnętrzne
Popielnice zewnętrzne są doskonałym wyborem do budynków użyteczności publicznej, gdzie mogą zostać postawione przed wejściem w stworzonej strefie dla palących. Jeśli w budynku znajdują się czujniki dymu nie ma tam możliwości palenia, zatem aby zapewnić komfort pracownikom trzeba taką strefę stworzyć na zewnątrz. W przypadku wielokondygnacyjnego budynku, gdzie znajduje się balkon może ona znajdować się właśnie tam. Nasze popielnice są doskonałym rozwiązaniem i pozwalają stworzyć estetyczne miejsce dla palących.
 

Popielnice zewnętrzne – dla klientów indywidualnych


Popielnice zewnętrzne, choć kojarzą się najbardziej z budynkami użyteczności publicznej, to jednak mogą być równie dobrze zaadaptowane na użytek prywatny. Posiadając taras lub balkon można na nich stworzyć strefy dla palących. To dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób niepalących, które posiadają w rodzinie i wśród bliskich znajomych palaczy i nie chcą, aby papierosy palili oni w domu. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć ilość generowanych śmieci, np. po organizowanym barbecue. Nie trzeba wtedy zbierać niedopałków papierosów pozostawionych często w trawie. Zakup popielnicy zwiększa również bezpieczeństwo gospodarza i jego gości i niweluje możliwość zaprószenia ognia.
 

Dopasuj rozmiar i kolorystykę do swoich potrzeb


Zarówno w przypadku budynku użyteczności publicznej, jak i domu można dopasować popielnicę zewnętrzną do architektury. W ofercie znajdują się wszak popielnice wykonane ze stali i utrzymane w stalowym błyszczącym lub matowym kolorze, a także w czarnej barwie. Ponadto również wielkość popielnicy można dopasować do własnych potrzeb. Na użytek prywatny w zupełności wystarczy popielnica z 9-litrowym koszem. Z kolei dla biznesu doskonałym rozwiązaniem może być większy model. Warto zauważyć, że dzięki solidnemu wykonaniu popielnice zewnętrzne są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie popielnicy z koszem pozwala na bieżąco pozbywać się popiołu i utrzymywać popielnicę w czystości.
Copyright 2023 Sklep internetowy FreshTec.eu | Suszarki do rak, dozowniki mydla, suszarki do wlosow, pojemniki na reczniki | Wykonanie:ATLANTIS-ART
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies w informacjach u dołu strony.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu