22 428 44 94
538 159 099
info@freshtec.eu
Strona główna » RĘCZNIKI PAPIEROWE » Ręczniki papierowe w roli
Kategorie
Dostawa


DPD
Śledzenie przesyłki
 

 
alt
alt
Laur Zaufania

Ręczniki papierowe w roli

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Ręczniki papierowe w roli
Ręczniki papierowe w roli to doskonały wybór do sanitariatów publicznych, ale również tych prywatnych. Wydawać by się mogło, że takie środki higieniczne są mniej ergonomiczne od ręczników składanych przeznaczonych do pojemników i podajników. Jednak dzięki higienicznym rozwiązaniom od Freshtec mogą być w połączeniu z odpowiednimi pojemnikami i podajnikami równie funkcjonalne. Nie będzie zatem problemów, jakie występują w przypadku uchwytów, z przypadkowym zamoczeniem ręcznika bądź jego upadnięciem na podłogę, gdyż wszystkie pojemniki od Freshtec są zabudowane, w związku z tym korzystanie z ręczników papierowych w roli jest w pełni higieniczne, a także łatwe.
 

W wersjach jednowarstwowych i dwuwarstwowych


Ręczniki papierowe w roli mogą być doskonałym uzupełnieniem strefy umywalkowej w gabinecie lekarskim, weterynaryjnym lub kosmetycznym – wszędzie tam, gdzie konieczna jest nie tylko higiena, ale również dezynfekcja rąk. Warto zauważyć że ręczniki papierowe w roli mogą być rozwijane tradycyjnie lub wyciągane od środka, a reduktor w pojemniku zapobiega ich wypadnięciu. Ręczniki papierowe w roli znacznie lepiej od tych zwijanych nadają się do utrzymywania w czystości strefy umywalkowej. Można ich bowiem używać również do przecierania umywalki, blatu czy armatury łazienkowej.
 

Ręczniki papierowe w roli – zwiększenie użyteczności sanitariatów publicznych, a także ułatwienie pracy ekipy sprzątającej


Ręczniki papierowe w roli, umieszczone w pojemniku lub podajniku, można zamontować obok suszarek do rąk. W sanitariatach o dużej  przepustowości, gdzie wiele osób jednocześnie korzysta ze strefy umywalkowej konieczne jest zastosowanie więcej niż jednego urządzenia do suszenia rąk bądź też mieszanego rozwiązania w postaci pojemników na ręczniki i suszarek do rąk. Dzięki temu komfort korzystania ze strefy umywalkowej jest większy i nie trzeba długo czekać na możliwość wytarcia rąk. Ręczniki papierowe w roli od Freshtec są bardzo wydajne, dlatego świetnie sprawdzą się w każdej łazience.
Copyright 2023 Sklep internetowy FreshTec.eu | Suszarki do rak, dozowniki mydla, suszarki do wlosow, pojemniki na reczniki | Wykonanie:ATLANTIS-ART
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies w informacjach u dołu strony.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu