Strona główna » SPRZĄTANIE » Środki dezynfekcyjne
Kategorie
Dostawa


DPD
Śledzenie przesyłki
 Śledzenie przesyłki
 
Akceptowane płatności
 
Odroczony termin płatności
Certyfikaty

Środki dezynfekcyjne

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Chcąc zachować czystość miejsc intensywnie użytkowanych, trzeba zadbać o dobór najwyższej jakości środków dezynfekcyjnych. Wybór produktów biobójczych i ich regularne stosowanie gwarantuje zapewnienie bezpieczeństwa korzystania z toalet publicznych czy produkcji w przemyśle spożywczym. Środki dezynfekcyjne można podzielić na te przeznaczone do powierzchni, jak i ochrony bezpośredniej, głównie dłoni i przedramion. W sklepie dotoalet.pl znajdą Państwo szeroką gamę profesjonalnych produktów przeznaczonych do zwalczania bakterii, wirusów i grzybów, czyli wszystkich patogenów chorobotwórczych.

Czystość toalet publicznych może być zapewniona dzięki regularnemu, codziennemu sprzątaniu z użyciem środków dezynfekcyjnych. Produkty na bazie alkoholu i chloru gwarantują pozbycie się groźnych dla zdrowia patogenów. Dzięki temu ryzyko rozprzestrzenianie się tzw. chorób brudnych rąk zostaje zniwelowane. Duże kanistry gwarantują większą oszczędność przy zachowaniu najwyższych standardów czystości. Środki dezynfekcyjne do powierzchni na bazie związków amonowych świetnie sprawdzają się do czyszczenia powierzchni taśm produkcyjnych, a także urządzeń. Można je stosować w miejscach, gdzie produkowana jest żywność, gdyż mają bezpieczny skład. W przypadku gabinetów i dezynfekcji foteli zabiegowych czy używanych narzędzi, np. przez kosmetyczki, rekomendowane są preparaty dezynfekcyjno-myjące z atomizerem. Ich użycie jest bardzo wygodne, co pozwala na przygotowanie gabinetu przed przyjęciem kolejnego klienta.

Druga grupa płynów dezynfekcyjnych to  środki dezynfekujące przeznaczone do gruntownej sterylizacji rąk. Nie trzeba obawiać się przesuszenia skóry, gdyż zawierają w swoim składzie nawilżającą glicerynę. Świetnie sprawdzają się do dozowników płynów dezynfekcyjnych, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego gabinetu lekarskiego, rehabilitacyjnego, a polecane są także do ośrodków SPA czy zakładów fryzjerskich. Najwyższa jakość i niska cena są gwarantem zadowolenia wszystkich użytkowników.
Copyright 2023 Sklep internetowy FreshTec.eu | Suszarki do rak, dozowniki mydla, suszarki do wlosow, pojemniki na reczniki | Wykonanie:ATLANTIS-ART
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies w informacjach u dołu strony.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu