22 428 44 94
538 159 099
info@freshtec.eu
Strona główna » SUSZARKI DO WŁOSÓW » Suszarki hotelowe
Kategorie
Dostawa


DPD
Śledzenie przesyłki
 

 
alt
alt
Laur Zaufania

Suszarki hotelowe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Suszarki hotelowe
Suszarki hotelowe to standardowe wyposażenie hotelowych łazienek o wysokim standardzie. Na szczęście odeszły już w niepamięć czasy, gdy środki higieniczne, wybierając się w podróż, trzeba było zabierać ze sobą. To samo tyczy się urządzeń, takich jak suszarki. Dzięki temu w walizkach można zaoszczędzić sporo miejsca. Szukając wyposażenia do hotelowego sanitariatu warto wybrać suszarki hotelowe dostępne w naszej ofercie.
 

Suszarki hotelowe – urządzenia dopasowane do potrzeb gości


Goście hotelowi meldując się w hotelu oczekują, że ich pokoje i łazienki będą odpowiadać standardom i potrzebom. Dlatego konieczne jest zadbanie o wyposażenie w urządzenia, które zwiększają ergonomię sanitariatu. Suszarki hotelowe mogą być używane w kilku trybach, co zapewnia oszczędność. Ponadto każdorazowe odłożenie suszarki, uruchamianej po zwolnieniu jej z uchwytu, powoduje jej wyłączenie. Równie wygodne w użytkowaniu mogą być modele wyposażone w przycisk, za pomocą którego można także regulować przepływ ciepłego powietrza. Suszarki hotelowe mogą być bardzo kompaktowe, a mimo wszystko posiadają moc, która pozwala na szybkie wysuszenie włosów po wzięciu prysznica.
 

Suszarki hotelowe – zaprojektowane dla najbardziej wymagających


Hotele czy pensjonaty o określonej renomie nie mogą pozwolić sobie na niedopasowane, zmniejszające estetykę wnętrze łazienki przypokojowej. Wszystkie urządzenia, a także ceramika i armatura muszą ze sobą harmonijnie współgrać pod względem designu. Ponieważ zwykle urządzenia sanitarne utrzymane są w bieli, to również te dodatkowe warto wybrać w tej samej gamie kolorystycznej. To od razu powoduje, że łazienka zyskuje dodatkową świeżość, a także łatwiej jest zauważyć wszelkie zanieczyszczenia. Dlatego w szerokiej ofercie suszarek hotelowych znalazły się białe modele, które wprowadzają purystyczny charakter, a jednocześnie wpisują się w modny minimalizm. Dzięki kompaktowym rozmiarom tych urządzeń nawet w niewielkiej łazience hotelowej znajdzie się na nie miejsce, przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa  dotyczących montażu przez elektryka, a także ich późniejszego użytkowania przez gości hotelowych
Copyright 2023 Sklep internetowy FreshTec.eu | Suszarki do rak, dozowniki mydla, suszarki do wlosow, pojemniki na reczniki | Wykonanie:ATLANTIS-ART
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies w informacjach u dołu strony.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu