22 428 44 94
538 159 099
info@freshtec.eu
Strona główna » WORKI NA ODPADY » Worki na odpady 120L
Kategorie
Dostawa


DPD
Śledzenie przesyłki
 

 
alt
alt
Laur Zaufania

Worki na odpady 120L

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Worki na odpady 120L
Wybór worków na odpady 120-litrowych pozwala przygotować się na planowany wywóz nieczystości. Takie worki świetnie sprawdzą się w domach, gdzie segreguje się odpady, ale będą również odpowiednie na większe ilości odpadów wielomateriałowych i zmieszanych. W sytuacji, gdy wywóz nieczystości następuje co pewien czas, w przypadku domostw konieczne jest składowanie odpadów w piwnicy lub poza domem w większych kontenerach, w oczekiwaniu na ich wywóz. Podobnie zresztą jest w przypadku budynków użyteczności publicznej, gdzie worki na odpady 120 l po zapełnieniu zawartością z mniejszych koszy trafiają do dużych kontenerów. Szeroki wybór wzmacnianych worków o tej pojemności znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.
 

Worki na odpady 120 l – wybierz potrzebne kolory i zadbaj o estetykę


Wybierając worki na odpady 120 l można przebierać w różnorodnej kolorystyce odpowiadającej recyklingowanym odpadom. W ofercie znalazły się również worki przezroczyste. Będą one doskonałym wyborem w sytuacji składowania odpadów, których nie ma potrzeby ukrywać, np. tekstyliów. Worki takie mogą posłużyć również w czasie przeprowadzki do owinięcia niektórych przedmiotów. Worki na odpady 120 l świetnie nadadzą się również na odpady medyczne, które według nowego rozporządzenia muszą być składowane w kolorowych workach opatrzonych etykietą. Chemikalia znajdą swoje miejsce w żółtych workach, natomiast odpady zanieczyszczone krwią w czerwonych. Jeśli chodzi o budynki użyteczności publicznej to można wybrać każdy kolor worków przeznaczony do segregacji plastiku, metalu, papieru, szkła, a także odpadów biodegradowalnych.
 

Niezbędne wyposażenie wózków do sprzątania


Wózki do sprzątania muszą być wyposażone w wiele potrzebnych akcesoriów. Większe modele posiadają miejsce na kontenery bądź uchwyty na worki z pokrywą. Wzmocnione worki na odpady 120 l doskonale się tu sprawdzą i ułatwią utrzymywanie sanitariatu w czystości. Absorbują zarówno zapachy, jak i nie pozwalają na wyciekanie resztek płynów, które mogą się w nich znaleźć. W związku z tym sprzątanie zarówno strefy toaletowej, jak i umywalkowej w sanitariacie może być bardziej komfortowe.
Copyright 2023 Sklep internetowy FreshTec.eu | Suszarki do rak, dozowniki mydla, suszarki do wlosow, pojemniki na reczniki | Wykonanie:ATLANTIS-ART
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies w informacjach u dołu strony.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu