22 428 44 94
538 159 099
info@freshtec.eu
Strona główna » WORKI NA ODPADY » Worki na odpady 20L
Kategorie
Dostawa


DPD
Śledzenie przesyłki
 

 
alt
alt
Laur Zaufania

Worki na odpady 20L

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Worki na odpady 20L
Wybierając kosze na śmieci koniecznie trzeba je doposażyć, aby spełniały swoją rolę. Brak worka na odpady w koszu powoduje jego zabrudzenie od środka, a dodatkowo wchłanianie zapachów. Dlatego do małych koszy na śmieci rekomendujemy Państwu nasze worki na odpady 20 l, które świetnie sprawdzą się do koszy o pojemności 7, 9 i 12 l. Około 10 litrów większa pojemność worka gwarantuje jego bezproblemowe nałożenie na kosz, a po jego wypełnieniu odpadami łatwe zawiązanie i przeniesienie do większego kosza w celu dalszej utylizacji.
 

Worki na odpady 20 l – możliwość wyrzucania odpadów segregowanych i niesegregowanych


W naszej ofercie znalazły się worki na odpady 20 l w kolorach: niebieskim i czarnym. Dzięki temu można je wykorzystać zarówno do wyrzucania odpadów segregowanych, jak i niesegregowanych. Niebieskie worki na odpady doskonale sprawdzą się na śmieci papierowe, wszak właśnie taki kolor przyporządkowany jest do segregacji zużytego papieru przeznaczonego do dalszego recyklingu. Zatem w biurze do kosza uchylnego lub pedałowego można włożyć niebieski worek, do którego trafią wszelkie dokumenty, które nie muszą być przechowywane bądź zostały źle wypełnione i trafiły wcześniej do niszczarki. W naszej ofercie znalazły się również worki na odpady w czarnym kolorze. To doskonały wybór na wszystkie inne odpady, poza papierem, czyli zarówno plastik, metal, jak i odpady wielomateriałowe. W zależności od tego czy w miejscu publicznym znajdują się kosze do segregacji można zastosować albo worki dedykowane dla danego materiału albo czarne, które służą na tzw. odpady mieszane.
 

Zachowanie estetyki toalety publicznej


Wybierając ciemne worki 20 l z naszej oferty można umieścić je w niewielkich koszach znajdujących się w toalecie publicznej. Takie worki mają jedną bardzo ważną zaletę, a mianowicie są nieprzejrzyste, zatem w ogóle nie widać tego, co znajduje się w worku po jego związaniu. Zatem jest to optymalne rozwiązanie na odpady takie jak zużyte środki higieniczne. Dodatkowo worki są wytrzymałe i dość odporne na przerwanie, a jednocześnie elastyczne, co zapewnia łatwość ich wymiany. 
Copyright 2023 Sklep internetowy FreshTec.eu | Suszarki do rak, dozowniki mydla, suszarki do wlosow, pojemniki na reczniki | Wykonanie:ATLANTIS-ART
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies w informacjach u dołu strony.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu