Strona główna » KOSZE » WORKI NA ODPADY » Worki na odpady 60L
Kategorie
Dostawa


DPD
Śledzenie przesyłki
 Śledzenie przesyłki
 
Akceptowane płatności
 
Odroczony termin płatności
Certyfikaty

Worki na odpady 60L

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Worki na odpady 60L
Kosze na śmieci 40 i 50-litrowe można spotkać najczęściej na kuchniach, a także przy strefach umywalkowych w toaletach w budynkach użyteczności publicznej. Najlepszym wyborem do nich są worki na odpady 60 l, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.  Takie worki można wybrać również do koszy 35-litrowych, jeśli chce się wykorzystać w pełni ich pojemność. W takiej sytuacji te 35-litrowe nie wystarczą. Ich funkcjonalność, a także odpowiednia gramatura sprawiają, że doskonale sprawdzą się do dużych koszy na śmieci.
 

Worki na odpady 60 l – zapewniają funkcjonalność koszy w strefie umywalkowej


W budynkach użyteczności publicznej o dużej przepustowości stosuje się kosze na śmieci, które zapewniają zmieszczenie większej ilości odpadów. Łazienka znajdująca się przy kinie jest zwykle bardzo oblegana, dlatego zastosowanie w niej małego kosza na śmieci nie miało by racji bytu, gdyż co chwilę konieczne byłoby jego opróżnianie. Takich miejsc, wymagających dużych koszy, jest więcej i w nich doskonale spełnią swoje zadanie worki na odpady 60 l, które występują w różnych kolorach, w związku z tym możliwy jest nawet recykling odpadów. W sanitariatach publicznych najlepiej sprawdzają się worki na śmieci w czarnym kolorze, które najdokładniej ukrywają swoją zawartość. Takie też znają Państwo w ofercie worków na odpady 60 l. Poza nimi można wybrać worki niebieskie, białe, czerwone, zielone, a także żółte. Wzmocnienie worków zapobiega przedostawaniu się wilgoci, wszak do worka w strefie umywalkowej trafiają mokre ręczniki papierowe.
 

Worki na odpady 60 l – idealne do opróżniania mniejszych koszy w toalecie publicznej


Wśród koszy na odpady można wybrać również te 60-litrowe, wyposażone dodatkowo w kółka, dzięki którym są mobilne. Takie kosze można również uzupełnić workami 60-litrowymi, do których trafić mogą mniejsze worki z małych koszy umieszczonych w kabinach toaletowych. Zatem mogą one stać się również wyposażeniem ekipy sprzątającej. Będą również doskonałym wyborem do wózków do sprzątania wyposażonych w uchwyty na worki z klapą, gdzie osoby sprzątające wygodnie zsypują nieczystości. 
Copyright 2023 Sklep internetowy FreshTec.eu | Suszarki do rak, dozowniki mydla, suszarki do wlosow, pojemniki na reczniki | Wykonanie:ATLANTIS-ART
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies w informacjach u dołu strony.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu